Erős nemzetközi mezőnyben állt rajthoz Takács Boglárka

Népszerű ajánlatok

/Korábbi kép Takács Boglárka saját archívumából/

Tegnap délután a budapesti Lantos Mihály Sportközpontban került sor a Magyar Nagydíjsorozat újabb versenyére. A viadal a Continental Tour Bronze sorozatának második magyarországi állomása volt a 2021-es évben, de két számot a Diamond League keretében bonyolítottak le – közölte a Magyar Atlétikai Szövetség az atletika.hu oldalon.

Takács Boglárka az ARAK UP Akadémia sportolója két számban állt rajthoz.

100m-es női síkfutásban két futamot rendeztek, hogy a fiatal magyar atléták is megmutathassák magukat a világnak.

Takács Boglárkának (11.82) és Csóti Jusztinának (11.76) a második futamban erős külföldi riválisokkal kellett felvenni a versenyt. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a győztes Natasha Morrison kerek 11 másodperces ideje – olvasható az atlétikai szövetség honlapján.

A női 4x100m-es váltóban a Kéri Bettina, Csóti Jusztina, Takács Boglárka, Kozák Luca összetételű magyar „A” váltó 45.29 másodperces idővel teljesítette az egy körös távot, és a 3. lett – adta hírül a Magyar Atlétikai Szövetség.

Forrás: atletika.hu

Írj Te először kommentet "Erős nemzetközi mezőnyben állt rajthoz Takács Boglárka"