Az első négy hely a Móri Radnótié

Népszerű ajánlatok

/Fotó:Facebook/Móri Radnóti Miklós Általános Iskola/

A Móri Radnóti Miklós Általános Iskola 7.a osztálya – mint Facebook oldalukon írják –  részt vett a Kincses-Cross nevű terepfutó versenyen. Ennek helyszíne Kincsesbánya-Bakonykúti, a Bakony hegység volt.

A verseny Facebook eseményén olvasható, hogy a Móri Radnóti Miklós Általános Iskola és Tagiskolái (Kazinczy Ferenc Tagiskola, Károlyi József Tagiskola, Nádasdy Tamás Tagiskola, Magyaralmási Tagiskola) osztályok közötti versenye volt 1 km-es távon.

A Móri Radnóti Iskola beszámolójában ezt is olvashatjuk: “a futóverseny első tíz helyezettjét éremmel jutalmazták.  Az első négy helyet a Móri Radnóti iskola 7.a osztálya hozta el. Az 1 km távot teljesítő osztályok létszámuk alapján kaptak helyezést. Iskolánk 3. helyen végzett.”

A 7. a osztályfőnöke Ungvárai Tímea.  A Facebook eseményből kiderül, hogy a helyezett osztályok pénzjutalomban is részesültek.

Verseny fővédnöke Miklósa Erika operaénekes volt.

Írj Te először kommentet "Az első négy hely a Móri Radnótié"